Kepala silinder
Produk
Tolok Mekanikal & Elektrikgauges
Cat Hijau untuk Mesin Diesel Detroit26006
Suis Suhu untuk Detroit Diesel & Cummins5146080
Kepala silinder Detroit Diesel untuk 8V92, 16V925149878
Cap Pengisi Minyak Detroit Diesel untuk Penutup Kepala5117362
Detroit Diesel Head to Manifold Gasket untuk 471, 671, 8V71, 12V71, 16V71, 8V92, 16V925120224
Detroit Diesel Washer, Fuel Pipe Connector5125108
Fuel Jumper Line - Gaya Baru dan Panjang23504073
Fuel Jumper Line - Gaya Pendek dan Baru23504072
Panduan Detroit Diesel, pengikut cam untuk siri 53, 71 dan 925106413
Stud untuk manifold air untuk enjin 71 dan 92 siri5150362
Detroit Diesel Valve Bridge untuk enjin siri 925148491
Detroit Diesel Washer untuk 92 siri5148310
Sepana Detroit Diesel Nut untuk saluran bahan bakar untuk Siri 53, 71, 92J8932B
Spring, Push Rod untuk mesin siri Detroit Diesel 53, 71 & 925186858
Detroit Diesel Rocker Arm Bracket untuk Siri 71 dan 925103903
Detroit Diesel Rocker Arm Shaft untuk Seri 71 dan 925150322
Kepala silinder Detroit Diesel untuk 8V92, 16V925149878C
Detroit Diesel Air Box Modulator Cylinder, Bracket untuk Siri 71 dan 925148882
Detroit Diesel Seal untuk nafas penutup injap5103646
Kepala silinder Detroit Diesel untuk 8V92, 16V925149878V
Kit Palam Kepala Detroit Diesel untuk 6V71, 8V71, 6V92, 8V928V92 PLUG KIT
Kit gasket Detroit Diesel Head untuk 8V92 dan 16V925199674
Penutup injap Diesel Detroit untuk enjin 4-71, 8V71, 16V71, 8V92, 16V92U5103641
Penutup injap Detroit Diesel dengan pengisi minyak untuk enjin 4-71, 8V71, 16V71, 8V92, 16V92U5103591
Penutup injap Detroit Diesel untuk enjin 8V92U5103581
Kit penutup Detroit Diesel Rocker, untuk 4-71, 8V71, 16V71, 8V92, 16V925149511
Gasket penutup Detroit Diesel Rocker, kelabu5104081
Detroit Diesel Valve untuk 6V92, 8V92, 12V92, 16V925149771
Alat pengukur untuk menentukur injap enjin162
Tempat duduk Detroit Diesel Valve untuk 92 siri5148490
Panduan Detroit Diesel Valve untuk siri 71 dan 925129919
Detroit Diesel Valve Seal untuk Siri 71, 928921209
Detroit Diesel Valve spring untuk siri 71 dan 925147347
Cap injap Detroit Diesel5117563
Detroit Diesel Washer, spring spring, untuk siri 71 dan 925117562
Panduan Detroit Diesel untuk jambatan injap untuk siri enjin 71 dan 925117564
Tiub Detroit Diesel Injector8925981
Kent Moore flaring die untuk pemasangan tiub penyuntik DetroitJ-5286-6
Pengikut Detroit Diesel Cam8924439
Detroit Diesel Rocker Arm - dibina semula5148472
Detroit Diesel Rocker Arm - dibina semula5148475
Detroit Diesel Rocker Arm, Injector - dibina semula8923554
Detroit Diesel Bolt, untuk pendakap lengan rocker.5150325
Detroit Diesel Bolt 11/16 11 x 5.56 "5148324
Detroit Diesel Push rod untuk pengikut cam5128640
Batang tolak Detroit Diesel Retainer5150303
Detroit Diesel T dengan penyambung sekatan8925027
Penyambung Detroit Diesel Return8924182
Penyambung Sekatan Detroit Diesel8924195
Detroit Diesel Connector R805104778
Detroit Diesel Elbow8924161
Detroit Diesel Discharge Elbow8924215
Detroit Diesel Suction Elbow untuk Enjin8924155
Talian Bahan Bakar Diesel Detroit untuk Siri 71 dan 925111526
Talian Bahan Bakar Diesel Detroit untuk Siri 71 dan 925111527
O Ring Seal untuk Talian Bahan Bakar Gaya Baru Detroit Diesel8928676
Penyambung Paip Bahan Bakar Diesel Detroit untuk Siri 71 dan 925117369
