Ekzos
Produk
Tolok Mekanikal & Elektrikgauges
Cat Hijau untuk Mesin Diesel Detroit26006
Suis Suhu untuk Detroit Diesel & Cummins5146080
Gasket untuk bebibir manifold5108989
Detroit Diesel Gasket untuk Siri 71, 925156319
Detroit Diesel Marine manifold untuk 4-71,8V71, 16V71,8V92,16V928921706
Detroit Diesel Head to Manifold Gasket untuk 471, 671, 8V71, 12V71, 16V71, 8V92, 16V925120224
Detroit Diesel Gasket untuk flange manifold laut23504701
Gasket Detroit Diesel Turbo8923492
Gasket Thermostat Detroit Diesel5167761
Pita penebat pelbagaiTAPE3
Pita penebat pelbagaiTAPE4
Detroit Diesel Manifold stud untuk enjin8925804
Ketam Detroit Diesel Manifold5102735
Mesin basuh Detroit Diesel Manifold5104439
Nut Detroit Diesel Manifold untuk enjin23505398
Plat Air Outlet Detroit Diesel Marine Manifold5119921
Plat Threaded Detroit Diesel untuk manifold marin5119926
Detroit Diesel 90 darjah siku manifold marin - benang 3/4 inci8924187
Detroit Diesel 90 darjah siku bermelaut laut8924187B
Detroit Diesel 45 darjah siku untuk pelbagai laut8924198
Detroit Diesel Flange untuk manifold ekzos industri5108467
Detroit Diesel Gasket untuk bebibir bebibir5145238
Detroit Diesel Muffler untuk mesin industri5179206
Muffler untuk mesin industri5179058
Cap untuk penyekat enjin5185785
Cap untuk penyekat enjin5185786
Paip ekzos logam fleksibel Detroit Diesel5167174
