Kepala silinder
Produk
Tolok Mekanikal & Elektrikgauges
Cat Hijau untuk Mesin Diesel Detroit26006
Suis Suhu untuk Detroit Diesel & Cummins5146080
Cap Penutup Minyak Detroit Diesel atau Penutup untuk Penutup Kepala5108474
Detroit Diesel Bolt, pendakap lengan rocker untuk 353, 453, 6V53, 8V535119198
Sepana Detroit Diesel Nut untuk saluran bahan bakar untuk Siri 53, 71, 92J8932B
Kerusi, spring injap untuk enjin Detroit Diesel 53 Series5111467
Cap, spring injap untuk siri Detroit Diesel 535123330
Spring, Push Rod untuk mesin siri Detroit Diesel 53, 71 & 925186858
Panduan, Camfollower5116125
Kepala silinder Detroit Diesel untuk 453, 8V535198202N
Kepala silinder Detroit Diesel untuk 453, 8V535198202NV
Detroit Diesel Rocker Cover Gasket untuk 4-53, 8V538925274
Kit gasket Detroit Diesel Head untuk 8V535199815
Detroit Diesel Rocker Cover Gasket untuk 4-53, 8V535147506
Penutup injap mesin Detroit Diesel 4-53 dan 8V53 - digunakanU5121045
Detroit Diesel Valve untuk enjin 353, 453, 6V53, 8V535199323
Alat pengukur untuk menentukur injap enjin162
Tempat duduk Detroit Diesel Valve untuk mesin 3-53,4-53,6V53,8V538921501
Panduan Detroit Diesel Valve untuk siri enjin 535131961
Meterai Detroit Diesel Valve untuk 53 siri8921741
Detroit Diesel Valve spring untuk siri 535144019
Tiub Detroit Diesel Injector8925981
Kent Moore flaring die untuk pemasangan tiub penyuntik DetroitJ-5286-6
Pengikut Detroit Diesel Cam8924439
Lengan Detroit Diesel Rocker untuk 53 siri5135267
Lengan Detroit Diesel Rocker untuk siri 535135268
Detroit Diesel Rocker Arm, Injector - dibina semula8923554
Detroit Diesel Bolt untuk kepala Silinder5121263
Detroit Diesel Push rod untuk pengikut cam5128640
Batang tolak Detroit Diesel Retainer5150303
Penyambung Detroit Diesel Return8924182
Penyambung Sekatan Detroit Diesel8924195
Detroit Diesel Connector R805104778
Detroit Diesel Restriction sesuai untuk mesin R70 - 70 paun8925043
Detroit Diesel Restriction sesuai untuk enjin R80 - 80 paun8925042
Detroit Diesel Elbow8924161
Detroit Diesel Discharge Elbow8924215
Detroit Diesel Suction Elbow untuk Enjin8924155
Detroit Diesel Fuel line untuk siri 535116204
